Skip to content

Замовити тест на проникнення

Пропонуємо провести тестування на проникнення будь-якої складності
Card image cap

Тестування на проникнення
(пентест)

Ми маємо значний досвід проведення пентестів (50+ проєктів) різної складності. Пентест допоможе виявити актуальні слабкі місця у ІТ-інфраструктурі.

Детальна інформація
Card image cap

Аналіз безпеки
Мобільних додатків

Перевірка безпеки мобільних додатків стає все більш потрібною послугою на ринку. Нашими клієнтами є фінансові організації, рітейл, фінтех та ІТ компанії.

Детальна інформація
Card image cap

Аналіз ефективності роботи
Security Operations Center (SOC)

Ми одні з перших на ринку пропонуємо комплексну послугу перевірки ефективності роботи SOC за допомогою моделювання різних унікальних сценаріїв, аналізу їх відпрацювання на стороні Замовника та консалтингом

Детальна інформація
Card image cap

Аналіз конфігурацій
та перевірка вихідного коду

Аналіз вихідного коду на безпеку дуже важливий як з боку виявлення вразливостей, які неможливо визначити під час проведення, наприклад, пентесту, так і з боку економії ресурсів на їх усунення.

Детальна інформація
Card image cap

Перевірка безпеки ІТ інфраструктури

Маючи значний досвід адміністрування різних ІТ-інфраструктур (мережа, хмари, у тому числі, гібридні хмари), а також у питаннях безпеки, наші фахівці проведуть перевірку всіх важливих аспектів налаштування вашої ІТ-інфраструктури, що дозволить виявити точки відмови, небезпечні конфігурації тощо.

Детальна інформація
Card image cap

Відповідність міжнародним стандартам

Наші експерти мають значний досвід забезпечення відповідності таким міжнародним стандартам: SOC 2, ISO 27001, ISO 27701/GDPR, PCI DSS. Ми пропонуємо різні підходи, які забезпечать максимальний ефект при розумних витратах для різних типів клієнтів (наприклад, ІТ-стартап, фінансова організація, ІТ-компанія тощо)

Детальна інформація